LAVOAR, marmorskiva, 1900-tal.

1853826. LAVOAR, marmorskiva, 1900-tal.

Bredd 70 cm, djup 57 cm, höjd 106 cm.

Slitage, repor, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 563