ORIENTALISKA FÖREMÅL, 2 delar, metall.

185330. ORIENTALISKA FÖREMÅL, 2 delar, metall.

Vas, höjd ca. 17 cm.
Bricka, längd ca. 46 cm.

Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca. 17 cm.
Bricka, längd ca. 46 cm.

Bucklor, slitage.

Antal besök: 347