GIDEON, BÖRJE. "Långgrund strand i gråväder Brantevik", akvarell, signerad G. Börje.

185327. GIDEON, BÖRJE. "Långgrund strand i gråväder Brantevik", akvarell, signerad G. Börje.

26 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Antal besök: 823