185286. PLÅTBURKAR, 5 st, delvis Mazettis kungskakao och Örebro kex.
Falcon, längd 40, bredd 29, höjd 22 cm
2 st Örebrokex, 1 st Göteborgs kex samt en Mazettis kungskakao
Snarlika storlekar, längd 23, bredd 22, höjd 24.
Bucklor, slitage samt färgbortfall.