STOP, 3 st, tenn, bland annat med jaktmotiv, 1800-tal.

185273. STOP, 3 st, tenn, bland annat med jaktmotiv, 1800-tal.

Höjd 23 - 27,5 cm.

Slitage, bucklor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 - 27,5 cm.

Slitage, bucklor, lagningar.

Antal besök: 846