Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
BERTIL LEVIN. Blomsterstilleben, akvarell, signerad 4/9 -54.
185271. BERTIL LEVIN. Blomsterstilleben, akvarell, signerad 4/9 -54.
40 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 34 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 849