BERTIL LEVIN. Blomsterstilleben, akvarell, signerad 4/9 -54.

185271. BERTIL LEVIN. Blomsterstilleben, akvarell, signerad 4/9 -54.

40 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 34 cm.

Antal besök: 3 173