PIEDESTAL och SPEGEL, förgyllda, 1900-tal.

185266. PIEDESTAL och SPEGEL, förgyllda, 1900-tal.

Piedestal i trä med stenskiva. Höjd ca 67 cm
Spegelns mått: höjd ca 102 cm, bredd ca 49 cm.

Slitage, delvisa färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, delvisa färgsläpp.

Antal besök: 610