VÄGGHYLLOR, ett par, String.

VÄGGHYLLOR, ett par, String.
185228. VÄGGHYLLOR, ett par, String.

Längd 47,5, bredd 33, höjd 21 cm.

Repor, smärre skador på inplastningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 037