SVEN OLOF EHREN. "Sergels Torg", färglagt träsnitt/litografi, signerad o daterad sven olof ehren 71.

185215. SVEN OLOF EHREN. "Sergels Torg", färglagt träsnitt/litografi, signerad o daterad sven olof ehren 71.

no 269/360
24 X 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

no 269/360
24 X 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 758