FIOL och KLAFFBORD, 1900-tal.

FIOL och KLAFFBORD, 1900-tal.
18521. FIOL och KLAFFBORD, 1900-tal.

Bordets total längd 93, bredd 47, höjd 72 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 828