DALAHÄSTAR, 9 st, trä, bland annat Nils Olsson, Nusnäs, Mora.

185209. DALAHÄSTAR, 9 st, trä, bland annat Nils Olsson, Nusnäs, Mora.

Bemålade. Höjd ca. 7,5-31 cm.

Slitage. 2 med öronnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålade. Höjd ca. 7,5-31 cm.

Slitage. 2 med öronnagg.

Antal besök: 546