Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Alplandskap. Olja på duk. Signerad E C W.
185195. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Alplandskap. Olja på duk. Signerad E C W.
36x51 cm.
Krakelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
36x51 cm.
Krakelyrer.
Garpenhus Auktioner
1 207