SOFFA, design Carl Malmsten.

SOFFA, design Carl Malmsten.
185097. SOFFA, design Carl Malmsten.

Troligen "Hemmakväll", brännmärkt. Tresits. Längd ca 203 cm.

Slitage och fläckar, senare klädel, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 042