MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, gustaviansk stil, 1900-tal.

185091. MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 101, bredd 45,5, höjd 175 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 051