FICKUR, P.J. Bartlett Waltham, Massatusetts, USA, Tidigt 1900-tal.

185054. FICKUR, P.J. Bartlett Waltham, Massatusetts, USA, Tidigt 1900-tal.

Gulddublé. Diameter 54,5 mm. Bruttovikt 125 gram.

Slitage. Hårstråsprickor på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 242