PETER DAHL. litografi, barkväll, numrerad 226/375 och signerad.

185050. PETER DAHL. litografi, barkväll, numrerad 226/375 och signerad.

86 x 58 cm.

finns ett veck.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 58 cm.

finns ett veck.

Peter Dahl (1934–2019)

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 809