KANNA, tenn, i form av tunna, 1800/1900-tal.

185043. KANNA, tenn, i form av tunna, 1800/1900-tal.

Höjd 27 cm.

Slitage, repor, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Antal besök: 590