PARTI METALL, 5 delar, bland annat kanna, Santesson Stockholm, 1800/1900-tal.

185034. PARTI METALL, 5 delar, bland annat kanna, Santesson Stockholm, 1800/1900-tal.

Kanna samt två muggar, Santesson Stockholm, Kannans höjd 34 cm.
Stop, barockstil, höjd 20 cm.
Stop, Scandiatenn, höjd 21 cm.

Slitage, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stop, barockstil, höjd 20 cm.

Slitage, skador, bucklor.

Antal besök: 788