Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
SKÅL på fot, tenn, Just Andersen, Danmark, 1920/30-tal.
185011. SKÅL på fot, tenn, Just Andersen, Danmark, 1920/30-tal.
Diameter ca 27 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 27 cm.
Slitage och repor.
Auktionshuset Kolonn
1 588