TELEFONBORD, Teak, Miller AB Bankeryd, 1960-tal.

185005. TELEFONBORD, Teak, Miller AB Bankeryd, 1960-tal.

Med glasskiva, helt svart på ena sidan samt mönstrad på den andra.
Längd 60, bredd 30, höjd 64 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 799