HALLMÖBEL, med spegel, Atelje G&T 1900-tal.

184985. HALLMÖBEL, med spegel, Atelje G&T 1900-tal.

Spegelns 122,5 x 100,5 cm, bordets längd 116, bredd 45, höjd 45 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 218