FÅTÖLJ, "Strandmon", Ikea, 2000-tal.

1849695. FÅTÖLJ, "Strandmon", Ikea, 2000-tal.

Fast stoppad och pikerad rygg, lös plymå i sits. Höjd ca 102 cm.

Slitage. Repor och märken. Någon mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 949