HÖRNHÄNGSKÅP, 1700-tal.

HÖRNHÄNGSKÅP, 1700-tal.
184939. HÖRNHÄNGSKÅP, 1700-tal.

Ek. Intarsiadekor. Längd 90, bredd 34, höjd 88 cm.

Slitage. Renoverad samt kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 110