KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
184937. KISTA, 1800-tal.

Längd 120 cm, bredd 60 cm, höjd. orginal lås och gångjärn.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
184937. KISTA, 1800-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 702