CHRISTINA RINGSBERG. "Vart ligger järnvägsstationen" Etsning. Signerad, daterad -70 och numrerad 327/400.

184935. CHRISTINA RINGSBERG. "Vart ligger järnvägsstationen" Etsning. Signerad, daterad -70 och numrerad 327/400.

Bladmått: 44x35 cm
Oramad.

Hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 44x35 cm
Oramad.

Hanteringsveck.

Antal besök: 1 466