RÖLAKANMATTA, 274 x 83 cm, Anne-Marie Boberg, signerad AMB.

184934. RÖLAKANMATTA, 274 x 83 cm, Anne-Marie Boberg, signerad AMB.

Blommor på ljus botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommor på ljus botten.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 397