SPEGEL, empirestil, förgylld, oval form, 1900-tal.
184906. SPEGEL, empirestil, förgylld, oval form, 1900-tal.
Storlek 87 x 67 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 87 x 67 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
662