HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.
184886. HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Längd 77, bredd 51, höjd 166 cm.

Senare bemålning. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 533