INDUSTRIPALL, Anders Krahner AB, Skillingaryd, 1900-talets andra hälft.

184857. INDUSTRIPALL, Anders Krahner AB, Skillingaryd, 1900-talets andra hälft.

Max sitthöjd 74 cm.

Slitage och smärre faner skador på sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Max sitthöjd 74 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 331