PÄR IVAR (TÖRNEBACKE) JOGSTAD. Olja på duk, signerad.

184841. PÄR IVAR (TÖRNEBACKE) JOGSTAD. Olja på duk, signerad.

Norrländskt landskap. Ca. 80x97 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 277