SPEGELBYRÅ, blandstil, 1900-tal.

184786. SPEGELBYRÅ, blandstil, 1900-tal.

Troligen fruktträ, utsågad dekor, svängda ben, profilerade detaljer samt mässingdetaljer, fasettslipad spegel.

Stötskador, repor, lös sarg med skador, ett ben med lös medföljande del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 757