ANDERS GYLLERFELT. Olja på duk.

1847478. ANDERS GYLLERFELT. Olja på duk.

Abstrakt komposition. Signerad. 38x46 cm.
Proveniens skådespelerskan Lena Jolton.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 314