Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
KARL MOMEN. Komposition, olja på duk, signerad.
184707. KARL MOMEN. Komposition, olja på duk, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
71 x 56 cm.
Smärre hörnslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
71 x 56 cm.
Smärre hörnslitage.
Auktionshuset Kolonn
3 397