Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HUMBERTO COUET. Flicka på äng, olja på pannå, signerad.
184702. HUMBERTO COUET. Flicka på äng, olja på pannå, signerad.
40 x 32 c.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 32 c.
Auktionshuset Kolonn
3 010