VÄGGARMATUR i trä och metall. 1900-talets andra hälft.

184700. VÄGGARMATUR i trä och metall. 1900-talets andra hälft.

Väggfäste i trä med metalltång och textilklädd skärm
Skärmens diameter, 33 cm
Stångens längd, 134 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärmens diameter, 33 cm
Stångens längd, 134 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 697