Vas, "Meteor", Bertil Vallien.
Kanna/vas och vas, Kjell Engman.
Skulptur, signerad Kosta Boda BU 99315.
Höjd ca. 7,5-14,5 cm.
Bruksslitage.
Höjd ca. 7,5-14,5 cm.
Bruksslitage.