KONSTGLAS, 4 delar, Kosta Boda.

184691. KONSTGLAS, 4 delar, Kosta Boda.

Vas, "Meteor", Bertil Vallien.
Kanna/vas och vas, Kjell Engman.
Skulptur, signerad Kosta Boda BU 99315.
Höjd ca. 7,5-14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 7,5-14,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 389