BORDSLAMPA, med Buddha, samtida.

1846736. BORDSLAMPA, med Buddha, samtida.

Stomme i trä & metall. Bemålad.
Höjd ca 75 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och slag. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm.

Antal besök: 387