LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, höjd 76 cm.

184640. LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, höjd 76 cm.

9 ljuspunkter. Totalhöjd 76 cm.

Bruksslitage. Prismor med nagg. Kompletterade prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 426