OSCAR BERGMAN. Blommande träd. Färglitografi. Signerad och numrerad 258/260.

184547. OSCAR BERGMAN. Blommande träd. Färglitografi. Signerad och numrerad 258/260.

36x39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x39 cm.

Antal besök: 1 078