HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

1845181. HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

Lackerad furu, längd 11, djup 54, höjd 75 cm.

Åldersrelaterat ytslitage, några torrsprickor, har varit målat.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 297