SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
18450. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

52 x 62 cm.

Slitage, krönet skadat och lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 62 cm.

Antal besök: 777