SCHATULL, Stig-Bolaget, Malmö, 1950/60-tal.

1844973. SCHATULL, Stig-Bolaget, Malmö, 1950/60-tal.

Faner i palisander, invändigt med hyllplan för bestick, höjd ca 68, 55x44 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage, kantskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kantskada.

Antal besök: 541