Kalmar Auktionsverk
Möbler
Övrigt
HERRBETJÄNT, på hjul, 1950-tal. Brevetto Italy.
184481. HERRBETJÄNT, på hjul, 1950-tal. Brevetto Italy.
Höjd 105 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 105 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
669