HÖRNSKÅP, vitmålat, daterad 1786, senare bemålning.

184439. HÖRNSKÅP, vitmålat, daterad 1786, senare bemålning.

Längd 89, bredd 46, höjd 102 cm.

Slitage, skador samt låsen fungerar men når inte fram för låsning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 604