BERTA HANSSON. Ansikten. Färglitografi. Signerad.

18441. BERTA HANSSON. Ansikten. Färglitografi. Signerad.

62 x 30 cm. Bär dedikation.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 30 cm. Bär dedikation.

Gulnad.

Antal besök: 1 256