BYRÅ, allmoge, 1800-tal.

BYRÅ, allmoge, 1800-tal.
1843432. BYRÅ, allmoge, 1800-tal.

Furu. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 109. Bredd 53. Höjd 97 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Senare beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 570