Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EINAR KRÜGER. Stilleben. Olja på duk. Signerad E Krüger.
184340. EINAR KRÜGER. Stilleben. Olja på duk. Signerad E Krüger.
69x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
69x60 cm.
Garpenhus Auktioner
15 703