FÅTÖLJ, svart skinn, betsat trä, modern design.

184331. FÅTÖLJ, svart skinn, betsat trä, modern design.

1970-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1970-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 942