SOFFBORD, intarsia, 1950/60-tal.

184327. SOFFBORD, intarsia, 1950/60-tal.

Svartlackerat underrede. Skiva med intarsia. Diameter 56, höjd 51 cm.

Bruksslitage, skivan med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 641